CEPA

jmenovala nový sekretariát a zaměří se

na samoregulaci profesionální dezinsekce a deratizace v EU

 

Dne 13. prosince 2017 na své čtvrtletní schůzi v Bruselu jmenovala CEPA novým vedoucím sekretariátu jednoho z poradců konzultační společnosti Darwin Associates, který se ujme své nové funkce od 1. ledna 2018.
Za posledních 7 let, pod bývalými prezidenty CEPA, kterými byli Akerblom, Vernié a Montmoreau, sekretariát CEPA úspěšně vedl Roland Higgins, který však nyní odchází do důchodu. Během té doby, mezi jinými akcemi, CEPA připravila normu EN 16926 pro certifikace v ochraně proti škůdcům. Dnes je tato norma využívána stále větším počtem společností zabývajících se v Evropě dezinsekcí a deratizací a představuje měřítko pro profesionalizaci tohoto odvětví.
Nedávno jmenovaný nový prezident CEPA Henry Mott poznamenal: "Jsme nesmírně vděční za práci, kterou můj předchůdce a sekretariát CEPA udělali proto, aby vytvořili základ profesionálních standardů na úrovni EU. Můj mandát se zaměří na převedení normy EN16636 CEPA na vyšší úroveň, aby tím byly vytvořeny základy samoregulačních principů profesionální dezinsekce a deratizace pro celou Evropu, protože všechny místní evropské komunity si zaslouží dezinsekci a deratizaci na nejvyšší profesionální úrovni. Jsem si jist, že společně s národními a místními orgány každé evropské země budeme schopni vytvářet smluvní vztahy, které pomohou každodennímu životu rodin a podniků."
CEPA a její členové se zavázali pokračovat ve spolupráci s EU, národními a místními orgány, aby společně získali důvěru občanů a svými výsledky v ochraně veřejného zdraví prokázali důležitost dezinsekce a deratizace.Zleva doprava:
Michel Tulkens, James Ogilvie, Henry Mott, Paloma Castro, Roland Higgins.

Naše akce

Žádné události

Přihlášení

Přihlásit se

Přihlásit se

Jméno *
Heslo *
Zapamatuj si

Hledej

Počet návštěvníků

0699824